Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Rok 2021

Rok 2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

600 tysięcy dla Gminy Domaradz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

9 kwietnia 2021
Tomasz Bober
Przejdź do - 600 tysięcy dla Gminy Domaradz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

600 tysięcy złotych otrzymała Gmina Domaradz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na inwestycję "Nadbudowa i przebudowa budynku remizy OSP w Domaradzu". Inwestycja ta bedzie polegała na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych takich jak: wymiana więżby dachowej wraz z pokryciem, stropu, stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji wod-can, CO i elektrycznej, docieplenie ścian zewnętrznych, wykonanie tynku zewnętrznego cienkowarstwowego oraz tynków wewnętrznych, remont pomieszczeń: kuchni, klatek schodowych i sanitariów oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z wykonaniem ogrodzenia.

Nowa platforma zamówień publicznych Gminy Domaradz

8 kwietnia 2021
Tomasz Bober

Platforma zamówień publicznychNa nowej platformie zamówień publicznych którą można znaleźć pod adresem: https://zamowienia.domaradz.pl umieszczono właśnie ogłoszenie o przetargu na przebudowę dróg gminnych w miejscowościach Barycz, Domaradz, Golcowa. Nowa platforma zapewnia kompleksową obsługę całego procesu od ogłoszenia przetargu do jego rostrzygnięcia. Zapraszamy.

Konsultacje społeczne

7 kwietnia 2021
Tomasz Bober

Konsultacje społeczneSzanowni Państwo !!!
zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych „Raportu Diagnostycznego – Portretu Diagnostycznego Gmin Powiatu Brzozowskiego”.
Dokument został opracowany w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego na zlecenie Ministerstwa Funduszy Rozwoju Regionalnego we współpracy Związku Miast Polskich z członkami Partnerstwa Gmin Powiatu Brzozowskiego.
Diagnoza jest dokumentem identyfikującym kluczowe bariery hamujące rozwój społeczno-gospodarczy Partnerstwa, jednocześnie otwierającym pracę nad dokumentem określającym możliwe kierunki rozwojowe, poprawę jakości życia jej mieszkańców, a także wzrost konkurencyjności Partnerów. Kompleksowa diagnoza ma na celu odpowiednio przygotować Partnerstwo do opracowania strategii rozwoju na najbliższy okres – na lata 2021-2027.

Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne

Twój e-PIT 2020 czeka na Ciebie na e-US

2 kwietnia 2021
Tomasz Bober
Przejdź do - Twój e-PIT 2020 czeka na Ciebie na e-US

Krajowa Administracja Skarbowa przygotowała podatnikom ich zeznania roczne na podstawie posiadanych przez siebie danych. W usłudze Twój e-PIT są najczęściej wypełniane zeznania roczne, czyli PIT-37 i PIT-38.

W piątek urząd czynny do godz. 12:00

31 marca 2021
Tomasz Bober

w piątek do 12Uprzejmie informujemy, że w piątek 2 kwietnia 2021 r. Urząd Gminy w Domaradzu będzie czynny do godz. 12:00.

Życzenia Wielkanocne

30 marca 2021
Tomasz Bober

Życzenia Wielkanocne

Zarejestruj się na szczepienie

17 marca 2021
Tomasz Bober
Przejdź do - Zarejestruj się na szczepienie

Rejestracja osób powyżej 65 lat:

DATA GRUPA
11.03 - 13.03 Rocznik 1952
18.03 - 20.03 Rocznik 1952 - 1954
22.03 - 24.03 Rocznik 1952 - 1956
25.03 - 27.03 Grupa 70+

 

 

 

 

 

 Sposób i miejsce rejestracji opisano na plakatach poniżej.

Czytaj więcej o: Zarejestruj się na szczepienie

Poinformuj ZUS o zmianie adresu

12 marca 2021
Tomasz Bober

ZUSZmieniasz adres zamieszkania, a może adres e-mail? Pamiętaj, aby poinformować o tym Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zdarza się, że korespondencja, renta bądź emerytura wraca do ZUS, gdyż klient nie powiadomił o zmianie miejsca zamieszkania.

To bardzo ważne, by pamiętać o poinformowaniu ZUS o każdej zmianie adresu. Korespondencja, którą ZUS wysyła do klientów, kierowana jest pod adres, który jako ostatni został podany. Zatem, jeśli nie jest on zaktualizowany przez klienta, a list zostanie wysłany właśnie pod stary adres, gdzie dana osoba już nie przebywa, to taka korespondencja będzie doręczona skutecznie. Skutki jej doręczenia będą obciążały klientów jako adresata.

Dlatego, aby list trafił pod właściwy adres, klienci zobowiązani są zgłaszać do ZUS każdą jego aktualizację, w tym także zmianę adresu elektronicznego. Wskazanie prawidłowych
i aktualnych danych ma duży wpływ nie tylko na przepływ informacji, ale także na wypłatę świadczeń. Wypłata emerytury czy renty pod niewłaściwy adres powoduje, że nie dostaniemy jej na czas.

Czytaj więcej o: Poinformuj ZUS o zmianie adresu

Wypełnianie wniosków obszarowych

12 marca 2021
Sabina Kurdziel

PODRPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Brzozowie informuje, że wypełnianie wniosków obszarowych za pośrednictwem aplikacji e Wniosek plus na terenie Gminy Domaradz odbywać się będzie w budynku Gminnego Ośrodka Kultury (GOK) w terminie: 15 marca -15 maja 2021 r. w dniach: poniedziałek, wtorek i piątek o godzinie: 7.30 -15.30 tel: 723 977 402

Czytaj więcej o: Wypełnianie wniosków obszarowych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-05
Data publikacji:2021-01-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2222