Walne zebranie sprawozdawcze jednostek OSP z Gminy Domaradz

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 lutego 2020

Tradycyjnie, początkiem roku we wszystkich jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Domaradz odbyły się walne zebrania sprawozdawcze.  Ochotnicze Straże Pożarne zgodnie z przyjętymi Statutami składały sprawozdania ze swojej działalności oraz bilanse finansowe za rok 2019, przedstawiły projekty działalności i plany finansowe na rok bieżący oraz podejmowały stosowne uchwały. Podsumowania ze swojej działalności składały także Komisje Rewizyjne OSP.
Zarządy wszystkich  5 jednostek OSP otrzymały absolutorium za miniony okres sprawozdawczy.

W zebraniach każdorazowo uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz strażackich. Zarówno w dyskusji strażaków jak i wystąpieniach gości, poruszano sprawy nurtujące strażaków ochotników, podkreślając ich zaangażowanie w zapewnianiu szeroko pojętego bezpieczeństwa.
Wójt Gminy P. Jan Kędra dziękował strażakom za pracę, trud i wysiłek  na rzecz bezpieczeństwa, a także za udział w uroczystościach państwowych i kościelnych. Wskazał również  na   bezinteresowną służbą  strażaków którzy zapracowali na słowa najwyższego uznania, a ich działania pozwalają mieszkańcom Gminy Domaradz czuć się bezpiecznie.
 Zebrania były też okazją do wspólnego spotkania się w gronie strażaków i wymianie doświadczeń.

Autor: Aleksander Kudła

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-02-18
Data publikacji:2020-02-18
Osoba sporządzająca dokument:Aleksander Kudła
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:556