Konkursy Bożonarodzeniowe - nagrody zostały przyznane
W gminnym Ośrodku Kultury rostrzygnięto właśnie konkursy związane ze Świętami Bożego Narodzenia.
KONKURS SZOPEK BOZONARODZENIOWYCH DOMARADZ 2016
Do konkursu wpłyneło łącznie 14 prac. Warto zwrócić uwagę, że z roku na rok poziom konkursu się podnosi: szopki są wykonywane niezwykle pomysłowymi technikami, wykonane są bardzo starannie. Dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
W wyniku oceny dokonanej przez komisję konkursową postanowiono nagrodzić:
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV – VI
I miejsce - Paweł Kobiałka, SP 2 Golcowa
I miejsce - Julia Stec, Magdalena Wojewoda, ZS Barycz
II miejsce - Wojciech Bober, SP2
II miejsce - Małgorzata Wacek, SP 2 Golcowa
III miejsce - Zofia Stępień, SP 2 Domaradz
III miejsce - Kryspin Bogusz, Piotr Sowa, ZS Barycz
Wyróżnienie: Marcin Noster SP2 Domaradz
Wyróżnienie: Kamil Wójcik - SP2 Golcowa
KATEGORIA GIMNAZJA:
I miejsce - Natalia Telesz, ZS Domaradz
I miejsce: Paweł Stec, ZS Barycz
II miejsce: Anna Noster, ZS Domaradz
III: Gabriela Kudła, Grzegorz Zimny - ZS Barycz
GMINNY KONKURS PT. „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY” DOMARADZ 2016
Do konkursu Gminnego wpłynęło łącznie 17 przepięknych prac ze szkół Gminy Domaradz.
Postanowiono nagrodzić:
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
I miejsce - Paweł Kobiałka, SP 2 Golcowa
II miejsce - Karolina Szeligowska, ZS Barycz
II miejsce - Joanna Stokłosa, Klub Tęcza Barycz
III miejsce - Magdalena Pilch, ZS Barycz
III miejsce - Aleksandra Pilch, ZS Barycz
Wyróżnienie: Agata Sowa , ZS Barycz
KONKURS NA NAJŁĄDNIEJSZA OZDOBĘ CHOINKOWĄ DOMARADZ 2016
Do konkursu Gminnego wpłynęło łącznie 42 prace ze szkół Gminy Domaradz.
Przyznano następujące nagrody:
Kategoria I (kl. O-I):
I miejsce - Oliwia Rachwał, SP 2 Golcowa
II miejsce - Grupa Misiów - Przedszkole w Golcowej
III miejsce- Kinga Kurcz, ZS Golcowa
III miejsce - Aleksandra Białek, ZS Barycz
Wyróżnienie: Anna Zawidlak, ZS Domaradz
Kategoria II (kl. 2-3):
I miejsce - Aleksandra Płoucha, SP 2 Golcowa
I miejsce - Bartłomiej Wrona - ZS Golcowa
II miejsce - Aleksandra Potoczna, SP 2 Golcowa
III miejsce- Filip Sowa, ZS Barycz
III miejsce - Paweł Szeligowski, Klub Tęcza
Wyróżnienie: Karolina Biedka, ZS Domaradz
Wyróżnienie: Hubert Bąk, SP2 Golcowa
Wyróżnienie: Emilia Gałuszka, ZS Domaradz
Prace oceniało jury w składzie:
- Genowefa Gosztyła - przewodnicząca
- Sabina Hus - członek
- Aleksandra Telesz - członek
Opiekunowie mogą odbierać nagrody w Klubie wspólnota w Domaradzu w godzinach pracy GOK. (pon. - czw.: 9.00-18; piąt. 12.00-20.00)
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2016-12-22 |
Data publikacji: | 2016-12-22 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | Aleksandra Telesz |
Liczba odwiedzin: | 2064 |