GMINA DOMARADZ

Wyniki wielkanocnych konkursów plastycznych

9 kwietnia 2018

PROSIMY O ODBIÓR PALM BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE DO DNIA 16.04.2018r.

PO TYM TERMINIE NIEODEBRANE PRACE ZOSTANĄ ZUTYLIZOWANE.

W GOK rozstrzygnięto gminne konkursy plastyczne na najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną. W konkursach udział wzięło 64 uczestników z placówek oświatowych Gminy Domaradz, którzy wyłonieni zostali w drodze eliminacji szkolnych.

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną:

W kategorii I:

I miejsce – Grupa Misiów – Przedszkole ZS Golcowa

I miejsce – Grupa 3-latków – Przedszkole bł. E. Bojanowskiego w Domaradzu

II miejsce – Jakub Scibor – SP Barycz

II miejsce – Oliwia Pełdiak – Przedszkole ZS Golcowa

III miejsce – Grupa 4-latków i 5-latków - Przedszkole bł. E. Bojanowskiego w Domaradzu

Wyróżnienie – Szymon Kobiałka – SP2 Golcowa

Wyróżnienie – Karolina Ciemiecka – Przedszkole ZS Golcowa

 

W kategorii II:

I miejsce – Katarzyna Albrycht, Karol Albrycht – SP2 Domaradz

II miejsce – Paulina Tomoń – ZS Golcowa

III miejsce – Paweł Duplaga, Alan Hocyk – SP Barycz

Wyróżnienie – Małgorzata Wacek – SP2 Golcowa

Wyróżnienie – Amelia Kudła – SP1 Domaradz

 

W kategorii III:

I miejsce – Patrycja Tomoń – ZS Golcowa

II miejsce – Magdalena Kucharska, Urszula Bober – SP1 Domaradz

III miejsce – Paulina Raszewska, Aneta Gosztyła – SP Barycz

 

 

Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną:

W kategorii I:

I miejsce – Weronika Noster - Przedszkole bł. E. Bojanowskiego w Domaradzu

II miejsce – Maksymilian Szpiech – SP2 Golcowa

II miejsce – Emilia Frańczak – Przedszkole ZS Golcowa

III miejsce –  Maja Sikora – SP2 Domaradz

Wyróżnienie – Eryk Adam – SP Barycz

Wyróżnienie – Szymon Dytko – Przedszkole ZS Golcowa

Wyróżnienie – Jowita Sikora – SP2 Golcowa

Wyróżnienie – Aleksandra Duda - Przedszkole bł. E. Bojanowskiego w Domaradzu

Wyróżnienie – Anita Łazarz – SP1 Domaradz

 

W kategorii II:

I miejsce – Paweł Kobiałka – SP2 Golcowa

II miejsce – Kamil Wójcik – SP2 Golcowa

II miejsce – Paweł Adam – SP Barycz

III miejsce –  Aleksandra Smigiel – SP1 Domaradz

III miejsce –  Julia Frańczak – ZS Golcowa

Wyróżnienie – Kamil Bober – SP2 Domaradz

Wyróżnienie – Emilia Sikora – SP2 Domaradz

Wyróżnienie – Hubert Bąk – SP2 Golcowa

Wyróżnienie – Dominika Pietrasz – ZS Golcowa

Wyróżnienie – Julia Janusz – SP1 Domaradz

Wyróżnienie – Martyna Władyka – SP1 Domaradz

 

Pracę oceniała komisja konkursowa w składzie:

1. Genowefa Gosztyła - przewodniczący

2. Bożena Gładysz - członek

3. Sabina Hus - członek

 

Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Nagrody i dyplomy odebrać można w Klubie Wspólnota w Domaradzu.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-09
Data publikacji:2018-04-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Aleksandra Telesz
Liczba odwiedzin:793